NAVIGACINĖ SISTEMA GAMYBOS ĮMONĖMS

Darbuotojams atsakingiems už užsakymų priėmimą būna svarbūs tokio tipo klausimai:

Kada bus pagamintas naujas kliento užsakymas? Ar gamybos procesai vyksta sklandžiai ir klientų užsakymai nevėluos? O jei vėluos, tai kurie užsakymai, kokių klientų ir kiek vėluos? Ir panašūs klausimai susiję su užsakymų atlikimu. Klausimai aktualūs darbuotojams atsakingiems už gamybos planavimą: Kaip tiksliai apskaičiuoti ar naujai gauti užsakymai galės būti atlikti kliento pageidaujamam terminui įvertinus esamą cecho apkrovimą? Kaip minimizuoti įrangos perderinimo trukmes (surikiuojant operacijas optimalia seka (pvz. spalva, įpakavimas ir pan.))? Kokių žaliavų ir kada reikės? Kur gamybos procese yra siauros vietos? Kiek procentų yra apkrauti įrengimai šiuo metu ir bus apkrauti ateityje? Kaip parengti tikslų gamybos planą (užduotis cechui) įvertinantį apribojimus ir kad šio plano parengimas bei pakeitimas būtu atliekami per kuo trumpesnį laiką, kad gamybos planuotojas galėtu sukurti kelis gamybos plano variantus, o vykdymui išsirinkti tinkamiausią?
Ir panašūs klausimai susiję su gamybos plano parengimu, analizavimu ir vykdymu. Jeigu šiuo metu neturite sistemos, kuri vieno mygtuko paspaudimu sukurtų gamybos operacijas ir surikiuotų gamybos operacijas pagal jūsų apibrėžtas taisykles atsižvelgdama į gamybos apribojimus, tuomet norėtume Jus supažindinti su Navigacine Sistema, kurią sudaro „Asprova“, specializuota detalaus planavimo sistema bei gamybos rezultato surinkimo ir atvaizdavimo sistema „Pulse IMIN“.

VEIKLA

„Asprova“

Kasdieninis gamybos valdymas, planavimas (detalus gamybos procesų planavimas) atliekamas panaudojant specializuotą japonišką sistemą „Asprova“.

Asprova Corporation

Esame gamintojo Asprova Corporation autorizuotas partneris.

Impulse Inside

Kasdieninis gamybos operacijų rezultatų surinkimas ir atvaizdavimas atliekamas panaudojant specializuotą sistemą „Pulse IMIN“. Sistema „Pulse IMIN“ sukurta UAB

„Impulse Inside“.

KONTAKTAI

Adresas

Impulse Inside UAB Addresas: Lietuvininkų a. 4-15, Klaipeda
Pašto kodas: LT-92232

Telefono numeris

+370 687 15305

El-pašto adresas

info@impulse.lt

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas: 302572394 PVM kodas: LT100006305415 Bankas: SWEDBANK Banko kodas: 73000 Banko sąskaita: LT26 7300 0101 2512 3089 SWIFT kodas: HABALT22

2017 | Impulse.lt | Sprendimas: E-shopkurimas.lt